سایت موبی ژ برای رفاه حال و کسب رضایت هرچه بیشتر شما عزیزان، امکان بازگشت ۷ روزه کالا در صورت «بروز مشکل سخت‌افزاری ناشی از ساخت» را به عنوان یکی از سرویس‌های خود آماده ارائه کرده و برای کلیه دستگاه‌هایی که از فروشگاه خریداری می‌شوند، این شرایط وجود خواهد داشت. روند انجام و پیگیری ضمانت ۷ روزه بازگشت کالا به این صورت است:

شرایط استفاده از ضمانت ۷ روزه بازگشت کالا

اگر دستگاه خریداری شده از وبسایت موبی ژ دارای مشکل سخت افزاری داشته باشد، تا ۷ روز امکان بازگشت کالا امکان پذیر است. در صورت پایان یافتن ۷ روز، این شرط به صورت خودکار از بین می‌رود.

جعبه و متعلقات دستگاه باید تا پایان ۷ روز به صورت سالم و مانند روز اول نگهداری شوند. لذا استفاده از قانون ۷ روزه بازگشت کالا، تحت شرط سلامت جعبه و متعلقات آن است.

وارد آمدن هرگونه آسیب به کالا، اعم از مخدوش شدن جعبه یا نوشته شدن هرگونه متن روی آن، به صورت خودکار امکان استفاده از ضمانت ۷ روزه را از بین می‌برد.

از آنجا که محصولات به صورت پلمپ شده ارائه می‌شوند، لذا وارد آمدن صدمات سخت‌افزاری شامل شکستگی یا خط و خش، اعتبار این گزینه را از بین می‌برد.

لازم به ذکر است با توجه به اینکه در فروشگاه این مجموعه (تهران) دستگاه در حضور مشتری تست و راه اندازی شده و پس از تایید صحت سلامت از سوی مشتری به ایشان تحویل میگردد لذا محصولات خریداری شده از فروشگاه مشمول این بند نخواهد شد.

مغایرت در کالای ارسال شده با محصول سفارش داده شده

وجود هرگونه مشکل و مغایرت در کالای ارسال شده، حداکثر ظرف ۲۴ ساعت باید به اطلاع سایت موبی ژ برسد. اگر برای تشخیص مغایرت نیاز به باز کردن پلمپ باشد (مانند رنگ یا مشخصات سخت‌افزاری)، کالا باید در شرایط اولیه خود باقی مانده و از آن استفاده نشود.

همچنین جعبه و متعلقات آن باید مانند روز اول صحیح و سالم باقی بماند.

تصاویر درج شده در سایت، ملاک مناسبی برای استناد به مغایرت کالا به حساب نمی‌آید و شرط اصلی وجود مغایرت، تنها مشخصات درج شده برای هر کالا است.

اگر امکان تشخیص مغایرت در صورت باز نکردن پلمپ اولیه کالا امکان‌پذیر بوده و کاربر به اشتباه آن را باز کرده باشد، امکان استفاده از این شرط خودکار از بین می رود.

اگر کالای ارسال شده دارای آسیب دیدگی باشد

از آنجا که بسته‌بندی کالاها به صورت کاملا ایمن و استاندارد انجام می‌شود، وجود هرگونه آسیب در هنگام حمل و نقل به عهده شرکت ارسال‌کننده کالا خواهد بود و تنها در صورت تأیید شرکت حمل و نقل، این مسئولیت بر دوش سایت موبی ژ قرار خواهد گرفت.

وجود آسیب دیدگی باید حداکثر ظرف ۲۴ ساعت به اطلاع سایت موبی ژ برسد. اگر آسیب وارد آمده در لحظه تحویل قابل مشاهده است، مشتری می تواند از دریافت کالا امتناع کرده و آن را جهت بررسی به سایت موبی ژ بازگشت بزند.

کالای دارای آسیب باید با همان شرایط به همراه مدرک معتبر از شرکت حمل و نقل کننده کالا به سایت موبی ژ ارسال شود.

چگونگی بازگشت کالا

پس از مشاهده هرگونه مشکل، ابتدا با قسمت پشتیبانی سایت موبی ژ تماس حاصل نموده و از ارسال کالا بدون هماهنگی جدا خودداری کنید.

کالا را به همراه جعبه و تمام متعلقات آن، در بسته‌بندی اصلی قرار داده و سپس ارسال کنید.

بر اساس قوانین بازگشت ۷ روزه کالا، در صورتی که هرگونه خدشه‌ای به جعبه (اعم از نوشتن متن یا جسباندن برچسب) وارد آید، امکان استفاده از ضمانت ۷ روزه به صورت خودکار از بین می‌رود.

تمامی رمزهای عبور و مشخصات کاربر که در دستگاه وارد شده، پیش از ارسال باید حذف شود تا تیم فنی سایت موبی ژ، امکان تست دستگاه را داشته باشند.

عودت وجه کالا چگونه است؟

اگر مشکلات سخت‌افزاری، مغایرت مشخصات و وارد شدن آسیب به تأیید کارشناسان سایت موبی ژ برسد، هزینه مرجوع شدن کالا به عهده موبی ژ خواهد بود.

در غیر این صورت اگر کارشناسان ما، وارد شدن ضربه یا هر مورد دیگری را تشخیص دهند، هزینه‌ها توسط مشتری باید پرداخت شود.

به هر دلیلی، عودت وجه از سمت موبی ژ به حساب مشتری حداقل ۷ روز کاری به طول خواهد انجامید.

روند رسیدگی به کالاهای مرجوع شده چگونه است؟

کالاهایی که به دفتر تهران ارسال می‌شود، ظرف ۲۴ الی ۴۸ ساعت بررسی می‌شوند.

اگر هرگونه ایرادی توسط کارشناسان موبی ژ تشخیص داده شود، در این مدت با مشتری تماس گرفته شده و موضوع با ایشان در میان گذاشته می‌شود.

اگر مشکل به وجود آمده از سمت سایت موبی ژ بوده باشد، با کمال میل این قضیه را پذیرفته و کالای جایگزین برای مشتری ارسال می‌شود.

در غیر این صورت، اگر ایراد قابل حلی وجود داشته باشد، مشکل توسط تیم فنی برطرف شده و کالا مجددا برای کاربر ارسال می‌شود.

ملاک عملکرد و تشخیص موارد اشاره شده، مشاهدات و بررسی‌های تیم فنی سایت موبی ژ خواهد بود.