شرایط عمومی برای بازگشت کالا

کالاهای دارای گارانتی تمامی سرویس‌ و خدمات آن‌ها به عهده شرکت ارائه دهنده گارانتی است و امکان استفاده از شرایط بازگشت ۷ روزه را ندارند.

عودت کالا از طرف مشتری در شرایط بروز هرگونه مغایرت در سفارش ثبت شده، چه در صورت ارسال اشتباه کالا و چه در صورت ثبت اشتباه کالای سفارش داده شده، تنها در صورتی مورد قبول است که پلمب کالا باز نشده باشد.

قوانین و مقررات استفاده از وب سایت موبی ژ

در موبی ژ اعتماد شما برای ما بسیار حائز اهمیت است به همین دلیل قوانینی به منظور ارائه هر چه بهتر خدمات وضع شده که استفاده از تمامی آن‌ها به معنای آگاهی کامل و پذیرش کلیه قوانین و مقررات Mobizhe.com است.

به‌روزرسانی قوانین

کاربران موظف هستند که به صورت دوره‌ای این صفحه را بررسی کرده تا از تغییرات احتمالی در قوانین آگاه شوند.

بدیهی است که پس از هر بار به‌روزرسانی محتوای این صفحه، خبری مبنی بر تغییرات در قسمت رویدادهای وب‌سایت Mobizhe.com درج خواهد شد.

محتویات این صفحه در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای « موبی ژ » محفوظ بوده که بدون اطلاع قبلی، اقدام به به‌روزرسانی یا تغییر در محتوای این صفحه و صحفات دیگر کند.

قوانین عمومی

تمام فعالیت‌های فروشگاه اینترنتی موبی ژ بر مبنای قوانین و آئین نامه‌های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می‌پذیرد. پل‌های ارتباطی هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی موبی ژ استفاده می‌‏‌کنید، یک خرید انجام می‌دهید، به فروشگاه ما ایمیل ارسال می‌کنید یا ارتباط تلفنی با ما برقرار می‌کنید، از طریق سرویس‌های خدمات رسانی و اعلانات فروشگاه موبی ژ مانند ایمیل، پیام کوتاه، اعلان‌های تلفن همراه و یا دیگر اعلانات به صورت الکترونیکی انجام می‌ پذیرد، به منزله آن است که شما با دریافت آن‌ها از طرف وب‌سایت Mobizhe.com موافقت کرده‌اید.

وب‌سایت موبی ژ دارای بخش‌های مختلف، نظیر مجله اینترنتی، بخش محصولات دست‌دوم، بخش نظرات و دیگر راه‌های ارتباطی است.

بدین ترتیب شما موافقت می‌کنید که به هنگام استفاده از خدمات ارتباطی، از بکار بردن موارد زیر خودداری کنید:

انتشار، پست، بارگذاری محتوای مجرمانه یا اقدام به تخریب هرگونه اطلاعات شامل مطالب، اسامی یا موضوعات نامناسب، حرمت‌شکن، افتراآمیز، تخلف‌آمیز، مستهجن، شرم‌آور و غیرقانونی – هدایت یا فرستادن مطالب، مسابقات، طرح‌های هرمی یا نامه‌های زنجیره‌ای – بدنام کردن، سوء‌استفاده، آزار، تهدید و یا نقض حقوق قانونی (مانند حقوق حریم خصوصی و عمومی) دیگران محتوا تمامی محتوا موجود در وب‌سایت Mobizhe.com از قبیل لوگو، آیکون، متن، ویدیو، عکس، نماد، مجوز، سورس کد، اسکریپت، سرویس و داده‌ها از دارایی‌های فروشگاه اینترنتی موبی ژ بوده و این فروشگاه جمع‌آورنده آن است.

کلیه مشخصات محصولات آیفون، آیپد، اپل واچ، مک، آیپاد و اپل تی پی موجود در Mobizhe.com از وب‌سایت رسمی اپل بازنشر شده است. بدین ترتیب فروشگاه اینترنتی موبی ژ مسئولیتی در قبال محتوا عرضه شده نخواهد داشت.

استفاده از روبات، اسپایدر، اسکریپر یا سایر وسایل اتوماتیک جهت دسترسی به محتوا سایت به هر دلیل یا قصد، بدون دریافت مجوز کتبی از Mobizhe.com قابل پیگیری قانونی است و موبی ژ حق پیگیری را برای خود محفوظ می‌داند.

حساب کاربری فروشگاه اینترنتی موبی ژ به اطلاعات خصوصی افرادی که از خدمات وب سایت استفاده می‌کنند، احترام گذاشته و با کدگذاری قدرتمند از آن محافظت می‌کند.

در صورت استفاده از تمام سرویس‌های فروشگاه اینترنتی موبی ژ ، کاربر به تنهایی مسئول حفاظت از نام کاربری و کلمه عبور در تمام دستگاه‌های شخصی مورد استفاده است.

کاربر باید از نام کاربری مناسب جهت ساخت حساب کاربری استفاده کند در غیر این صورت حساب کاربری متخلف بدون تذکر مسدود خواهد شد.

در صورتی که حساب کاربری فردی توسط پرسنل فروشگاه اینترنتی موبی ژ ساخته شد، کاربر باید در اسرع وقت نسبت به تغییر رمز عبور خود اقدام کند.

در صورتی که افراد زیر ۱۸ سال اقدام به ساخت حساب کاربری و خرید از فروشگاه اینترنتی موبی ژ کنند، متعهد هستند که عملیات سفارش و پرداخت با اطلاع و نظارت والدین صورت گرفته است. در این صورت موبی ژ ممکن است پیش از اقدام به پیگیری سفارش، از راه‌های عرف و قانونی از رضایت والدین در زمان خرید اطمینان حاصل کند.

قیمت‌گذاری قیمت تمامی محصولات موجود در وب سایت Mobizhe.com به صورت دوره‌ای و با تضمین بهترین قیمت بازار به‌روز می‌شوند.

از آنجایی که عواملی مانند نوسانات قیمت، خطای انسانی و از این قبیل موارد ممکن است در قیمت گذاری دخیل باشد، اگر تحویل سفارشی میسر نباشد، فروشگاه اینترنتی موبی ژ در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع داده و یا ســفارش را لغو می‌کند.

موبی ژ حق لغو سفارش را در هر مرحله‌ای از پیگیری سفارش برای خود محفوظ می‌داند. گفتنی است که در صورت لغو سفارش موبی ژ مبلغ پرداختی را نهایتا ظرف ۷ روز کاری کاری عودت خواهد داد.

پرداخت آنلاین وب سایت Mobizhe.com به منظور سهولت در امر خرید امکان پرداخت آنلاین را بری کاربران گرامی فراهم نموده است و در مواردی بسیار نادر اشکال در پرداخت‌ها از طریق درگاه‌های بانکی، بنا به دلایل متعدد، نظیر قطعی موقت در ارتباطات میان سرور‌های بانک و سایت‌ها، اختلال در سیستم بانک اتفاق می‌افتد.

اما پرداخت ناموفق به معنی از دست دادن پول نیست. درگاه بانکی تضمین می‌کند که هیچ پولی از حساب شما بدون دلیل کسر نشود بدین ترتیب فروشگاه اینترنتی موبی ژ مسئولیتی در قبال این موارد نداشته و کاربر می‌باست مراتب از بانک سرویس‌دهنده پیگیری کند.

در هنگام تحویل سفارش‌هایی که پرداخت آن‌ها به‌صورت آنلاین بوده، ارائه کارت ملی مطابق با نام فرد سفارش دهنده اجباری است.

چنانچه فردی که کالا را سفارش و پرداخت آن را به‌صورت آنلاین انجام داده و تمایل داشته باشد که کالا تحویل فرد دیگری شود، باید نام فرد تحویل گیرنده را به فروشگاه اعلام نماید، در غیر اینصورت فروشگاه از تحویل کالا معذور بوده و هزینه ارسال مجدد بر عهده مشتری خواهد بود.

در زمان انجام پروسه پیگیری سفارش، به منظور حصول اطمینان از هویت کاربران و مقابله با سواستفاده افراد سودجو از اطلاعات پرداخت افراد دیگر و بدون رضایت آن‌ها و با توجه به اینکه برخی از افراد سودجو با استفاده از کارت‌های بانکی فیشینگ شده اقدام به پرداخت اینترنتی می‌کنند، فروشگاه موبی ژ اقدام به احراز هویت خریداران از طریق روش‌های معمول و مطابق با عرف می‌کند.

در صورت عدم همکاری کاربران، موبی ژ حق لغو سفارش را دارد. گفتنی است که در صورت لغو سفارش در این شرایط، موبی ژ با دستور مقام قضایی یا احراز هویت کامل کاربران وجه مربوطه را عودت می‌دهد.

گفتنی است که اطلاعات دریافتی طی فرایند احراز هویت، به طور ایمن نزد موبی ژ باقی می‌ماند.

ارسال سفارش‌های ثبت شده طبق یکی از روش‌های ممکن بسته به انتخاب کاربران هنگام ثبت سفارش ارسال خواهد شد و زمان دریافت سفارش توسط مشتریان از شرکت حمل کننده بسته به انتخاب مشتری ممکن است از چند ساعت تا چند روز به طول بیانجامد.

لازم به ذکر است که شیوه‌های ارسال و همچنین زمان‌های تخمینی اعلام شده در زمان برگزاری جشنواره‌ها و مراسم خاص یا حتی روزهای پربازدید ممکن است تغیر کند.

ارسال کالا‌ها در وب‌سایت در حال حاضر از روش‌های موجود در بخش ثبت سفارش امکان پذیر است.

جهت استفاده از شیوه ارسال با پیک، باید سفارش خود را نهایتا تا پیش از ساعت ۱۵ به ثبت برسند و مشتری خدمات ارسال با پیک را انتخاب کرده باشد، محصول در همان روز کاری تحویل خواهد شد.

در روزهای پنجشنبه و نیمه‌تعطیل، سفارش‌هایی که تا پیش از ساعت ۱۳ به ثبت برسند و مشتری خدمات ارسال با پیک را انتخاب کرده باشد، محصول در همان روز تحویل داده خواهد شد.

در صورت ثبت سفارش در روزهای جمعه و دیگر ایام تعطیل، فرایند پیگیری سفارش در اولین روز کاری انجام خواهد شد و بسته زمان ارسال متغییر خواهد بود.

جهت استفاده از شیوه ارسال توسط پست پیشتاز: در حال حاظر ارسال توسط پست پیشتاز برای تمامی شهرستان‌ها با هزینه ثابت قابل انتخاب و استفاده می‌باشد. در صورت انتخاب این شیوه و ثبت سفارش قبل از ساعت ۱۴:۰۰ هر روز کاری، سفارش شما در‌‌ فردای آن روز آماده ارسال و تحویل شرکت پست جمهوری اسلامی ایران خواهد شد و در صورتی که سفارش خود را پس از ساعت ۱۴:۰۰ ثبت کنید سفارش شما در روز بعد تحویل پست جمهوری اسلامی ایران خواهد شد.

بر اساس فاصله شما از تهران ممکن است زمان تحویل کالا به شما توسط شرکت پست بین ۲۴ ساعت تا ۷۲ ساعت متغیر باشد.

تطابق محتوای سایت با محصول دریافتی صداقت مهم‌ترین راز تداوم یک کسب و کار است بدین ترتیب فروشگاه اینترنتی موبی ژ حداکثر تلاش خود را برای درج اطلاعات صحیح (از جمله قیمت، اطلاعات فنی، عکس کالا‌ها) به کار می‌گیرد، با این حال درست بودن تمامی مطالب و بدون نقص بودن محتوای اطلاعات خود را تضمین نمی‌کند و فروشگاه خود را مجاز می‌داند در هر زمان نسبت به تغییر محتوا و اطلاعات سایت و محصولات اقدام کنید.