به فروشگاه اینترنتی موبی ژ خوش آمدید

فروشگاه اینترنتی موبی ژ، در راستای تسهیل امر خرید اینترنتی محصولات دیجیتال برای تمامی هموطنان عزیز در جهت کاهش سفرهای درون شهری و دسترسی آسان کاربران به محصولات دیجیتال بازار ایران با مناسب ترین قیمت ایجاد گردیده است.

این فروشگاه کار خود را از سال ۲۰۱۲ آغاز نموده است و این مجموعه توسط ياشار عبیری نژاد با هدف گسترش و توسعه علم الکترونیک راه اندازی گردیده و در حال حاضر با تمرکز بسیار قوی با جدیدترین ابزار آلات بر روی محصولات شرکت اپل فعالیت میکند.
فروشگاه اینترنتی موبی ژ با تکیه بر اعتماد شما عزیزان در راستای ارائه هر چه بهتر خدمات فروش و تعمیر محصولات الکترونیک با نازل ترین قیمت در بازار ایران شروع به فعالیت نموده است. سایت خرید اینترنتی موبی ژ با هدف معرفی، بررسی و فروش محصولات الکترونیکی اپل برای سهولت دسترسی و خرید آنلاین کاربران ایرانی راه اندازی شده است.
موبی ژ با پیاده سازی روش های پرداخت آسان، امکان خرید را در هر زمان و مکانی با شرایط ساده برای شما عزیزان فراهم نموده است.
شما کاربر گرامی موبی ژ با انتخاب، مقایسه و بررسی محصولات می توانید بهترین انتخاب و خرید را با کم ترین قیمت از فروشگاه اینترنتی موبی ژ داشته باشید.

برخی از خدمات مجموعه:

ارائه کلیه محصولات اصلی 

ارائه خدمات نرم افزاری و آنلاک دستگاه های مختلف

ارائه کلیه خدمات تعمیرات سخت افزار به صورت حرفه‌ای از تعویض قطعات تا تعمیرات سخت افزاری حرفه‌ای جهت ریکاوری اطلاعات

برگزاری دوره های آموزشی (سخت افزاری و نرم افزاری) کامل برای تمامی دستگاه ها

ارائه بهترین مجموعه لوازم جانبی