ارسال سریع

ما در موبی ژ در تلاشیم تا محصولات با کیفیت را در سریع ترین زمان ممکن برای شما ارسال کنیم.

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.
  
موبی ژ با شرایط ارسال سریع‌، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است.

امکان ارسال سفارش‌هایی که تا ساعت ۱۸ روزهای کاری شنبه تا پنج‌شنبه ثبت شوند، در روز بعد وجود دارد. سفارش‌هایی که بعد از ساعت ۱۸ و یا روزهای جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد پردازش خواهد شد.
لازم به ذکر است زمان تحویل کالاها در شهرستان ها متفاوت است و بسته به فاصله شهر ممکن است بعد از ۲ تا 5 روز کاری، به دست مشتری برسد.
 
 
نکات:

- تمامی سفارشات توسط شرکت های پست و تیپاکس ارسال‌‌ می‌شوند و همچنین هزینه ارسال برای کل مناطق کشور با مشتری می باشد.
- صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر  مانند کارت ملی همراه داشته باشد.
- لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.
- برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی در حضور همکاران تحویل سفارش چک شود یا اینکه به محض مشاهده، در اولین فرصت از طریق صفحه "تماس با ما" این موارد به خدمات پس از فروش موبی ژ اطلاع داده شود.
-  بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.
 
پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت کاری است.
 
در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست و یا تیپاکس به آدرس های زیر پیگیری کنید:

https://post.ir

https://tipaxco.com

نظرات