ضمانت اصالت کالا دیجیتال

ضمانت اصالت کالا

چگونه به اصالت محصولات موبی ژ پی ببریم؟

کلیه محصولاتی که در فروشگاه آنلاین موبی ژ به فروش می رسد اصل و دارای اصالت می باشند و با توجه به این که موبی ژ در امر عرضه کالاها بسیار سختگیرانه عمل می نماید از فروش کالای بی کیفیت دوری می نماید. لذا شما هیچ محصول بی کیفیت و بدون شناسنامه ای را در سبد فروشگاهی موبی ژ مشاهده نمی نمایید. تمام برندهایی که محصولاتشان در فروشگاه موبی ژ موجود می باشد ، از شناخته شده ترین برندها می باشند و پیش تر امتحان خود را پس داده اند و جای بحثی را باقی نگذاشته اند.

موبی ژ به مشتریان خود این تضمین را داده که تمامی محصولاتی که از وب سایت آنلاین خریداری می نمایند اصل و دارای هولوگرام های معتبر می باشد و مستقیماً از کمپانی های معتبر جهان که نمایندگی و عاملیت فروش آنها را دارد تامین کرده است و هیچگونه مداخله ای در آن نداشته است.

خدمات پس از فروش، ضامن کیفیت و اصالت کالایی است که موبی ژ ارائه می‌کند. این حق اصلی مشتریان موبی ژ است که کالای دیجیتال باکیفیت و اورجینال را با بهترین قیمت بازار خریداری کنند و با خیالی آسوده از کالای خود استفاده نمایند.

لازم به ذکر است کلیه محصولات مشمول گارانتی هستند احیانا اگر محصولی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده ی خریدار از مهلت ۷ روز ضمانت بازگشتی، دچار هرگونه ایراد و اشکالی اعم از نرم افزاری و سخت افزاری و سایر موارد مواجه شود،رسیدگی این مساله به شرکت گارانتی کننده مربوط می شود و موبی ژ هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور ندارد.

بنابراین کلیه محصولات ارائه شده در موبی ژ اصلی می باشند مگر اینکه به غیر اصل بودن آنها اشاره شده باشد. در ضمن به هیچ عنوان محصول کار کرده در این سایت به فروش نمی‌رسد. از این رو موبی ژ اصالت همه ی محصولات خود را تضمین می‌کند.

نظرات