معرفی باتری تقویت شده

باتری های تقویت شده از جدید ترین موضوع ها و مباحث کاربردی و قابل توجه وارد شده به بازار موبایل است.

این باتری ها با مشخصات و ویژگی های مختص به خود و با برتری های زیاد و قابلیت های مورد توجه که نسبت به باتری های لیتیوم یونی بی کیفیت و متداول در بازار دارند توانسته اند طرفداران زیادی بین کاربران گوشی های موبایل و طرفداران تکنولوژی داشته باشند.

این باتری ها توسط شرکت معتبر DEJI چین ساخته شده است. برندهای DEJI از بهترین برندهای باتری های تقویت شده هستند که تا حد بالایی کیفیت و طول عمر مناسب با خود به همراه دارند.

باتری تقویت شده چیست؟

باتری های تقویت شده آیفون بسیار کارآمد هستند و به تازگی در بازار عرضه شده اند. ویژگی های متفاوت و خاص این باتری های لیتیوم یونی تقویت شده در مقایسه با باتری های لیتیوم یون معمولی موجود در بازار توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کرده است و باتری های معمولی موجود در بازار دیگر مانند گذشته محبوبیت چندانی ندارند.

  • کیفیت بهتری نسبت به باتری اورجینال آیفون دارند.
  • ظرفیت باتری، میزان آمپر و نگهداری شارژ آن ها بیشتر است.
  • گارانتی دو برابر نسبت به باتری های اورجینال آیفون دارند.
  • عمر باتری بالاتری دارند.

آیا باتری تقویت شده به گوشی آسیب وارد می کند؟

خیر ، باتری های تقویت شده از نظر عملکرد هیچ تفاوتی با باتری آیفون اصلی ندارند فقط این که از قدرت بیشتری نسبت به باتری های موجود در بازار برخوردار هستند.

دلیل اصلی عمر بالای باتری های تقویت شده گوشی های موبایل

باتری لیتیوم یون اصل و اورجینال که از ابتدا روی گوشی موبایل بوده معمولا چگالی انرژی 280 وات در کیلوگرم دارد. این در حالی است که چگالی انرژی باتری های معمولی تولید شده و موجود در بازار حدود 150 وات در کیلو گرم میباشد.

در واقع دلیل اصلی عمر بالای باتری های تقویت شده این است که این اختلاف چگالی را تا حد چشم گیری جبران میکند.

برای سفارش باطری میتوانید از این لینک اقدام نمایید.

بسته بندی محصول مراحل کنترل کیفیت مراحل تولید باطری
نظرات