اپل مدادی که می تواند رنگ ها را از سطوح دنیای واقعی نمونه برداری کند، ثبت اختراع کرد

اپل مدادی که می تواند رنگ ها را از سطوح دنیای واقعی نمونه برداری کند، ثبت اختراع کرد
اپل نسل بعدی Pencil را به ثبت رسانده است که می‌تواند رنگ‌ها را از دنیای واقعی نمونه‌برداری کند و سپس همان رنگ را روی آی‌پد وارد کند ، و همچنین ویژگی‌های دیگری از جمله توانایی نمونه‌برداری از بافت‌ها را نیز به ثبت رساند.

 نسل بعدی اپل Pencil را به ثبت رسانده است که می‌تواند رنگ‌ها را از دنیای واقعی نمونه‌برداری کند و سپس همان رنگ را روی آی‌پد وارد کند ، و همچنین ویژگی‌های دیگری از جمله توانایی نمونه‌برداری از بافت‌ها را نیز به ثبت رساند. این پتنت که توسط Patently Apple گزارش شده است ، یک مداد اپل را با حسگرهای رنگی تعبیه شده در نوک مداد توصیف می کند که می تواند از سطح اشیاء دنیای واقعی نمونه برداری کرده و رنگ آنها را تشخیص دهد. 

تصاویر موجود در پتنت نشان می‌دهند که ‌مداد اپل ممکن است دارای حسگر داخلی نور محیط، ساطع کننده نور و یک آشکارساز نور باشد که می‌تواند رنگ و بافت یک سطح را تشخیص دهد.

مانند تمام اختراعات، مشخص نمی کند که چنین ویژگی یا محصولی چه زمانی راه اندازی می شود.

 اپل در ژوئن 2020 پتنتی را برای ویژگی مشابهی به ثبت رساند و سه سال بعد، چنین به‌روزرسانی برای Apple Pencil ایجاد نشد. نسل دوم اپل پنسل در سال 2018 معرفی شد، بدون هیچ نشانه روشنی از زمان عرضه نسل سوم مدل.

اپل با بهبود سخت افزار iPad و ویژگی های جدید iPadOS قابلیت های جدیدی را به Apple Pencil اضافه کرده است. 

به عنوان مثال، آی‌پد پرو جدید M2 دارای قابلیتی به نام Apple Pencil hover است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا مداد را روی آی‌پد قرار دهند تا بدانند که دقیقاً کجای صفحه نمایش را لمس می‌کند.

..

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید